Jak se zbavit nudy? Zkuste aquapark


Nevíte jak v létě zabavit své ratolesti a chcete, aby si užily zábavu někdy u vody? Co takhle navštívit některé krásné aquaparky?

V naší republice existuje nespočetně mnoho aquaparků. Pokud tam ještě někdo z vás nikdy nebyl a ani neví co to je, jedná se o vodní zábavní park, který se skládá z obrovského bazénu a přídavných zařízení jako tobogány, gejzíry apod. Mezi ty nejznámější u nás patří ty v Praze, Ostravě, Liberci či Trutnově. Za ten největší aquapark je považován Aquapalace Praha.

Po celé České republice jich můžete navštívit opravdu mnoho a my se rozhodli pro vás vybrat ty nejlepší ze všech a něco málo vám o nich povědět.

bazény

Aquapalace Praha

Jak už tedy víme, tento aquapark je považován za ten největší. Nachází se konkrétně v Čestlicích a je zde poměrně jednoduché se dostat. Byl otevřen v roce 2008. Můžete v něm navštívit vodní svět, kde kromě obrovského bazénu můžete vyzkoušet až 12 tobogánů

a skluzavek. Velmi oblíbený je i Saunový svět nebo Fitness centrum.

Aquapark Olešná

Nachází se u Frýdku – Místku a to kousek od přehrady Olešná. Je venkovní i krytý. Koupání je možné až 11 měsíců v roce. Kromě bazénu je k vidění i dětský bazének, vodní děla, masážní trysky či perličková koupel.

Centrum Babylon Liberec

Jedná se o obrovský komplex, který vznikl již v roce 1997. Součástí centra je právě aquapark, který je známý laserovou show. Kromě aquaparku komplex obsahuje i lunapark, virtuální realitu, laser game apod.

tobogány

Aquapark Trutnov

V létě můžete využít letní koupaliště, zatímco během roku krytý bazén. Je velmi oblíben hlavně u dětí, jelikož je velmi proslulý vodními sporty. Můžete si zapůjčit sportovní potřeby nebo navštívit vyhřívanou lagunu či dětský bazének.
Aquapark Olomouc

Je považován za adrenalinový aquapark. Byl otevřen již v roce 2009. Je rozdělen na venkovní a vnitřní část. Navštívit můžete různé tobogány, skluzavky, vodní děla či sauny. Více informací naleznete na https://www.freeself.cz/jak-se-zbavit-nudy-zkuste-aquapark.

Jak se zbavit nudy? Zkuste aquapark
5 (100%)1